Sekret płaskiego brzucha - 10 ćwiczeń, których nikt nie chce Ci zdradzić. Ściągnij na maila darmowy poradnik:

ranking-tabletek

Ranking-tabletek.com

Ultra Slim Niekwestionowany lider - wybór ekspertów i konsumentów

1 miejsce

Cena 129zł / opakowanie

Werdykt ekspertów:

Skuteczność:
Szybkość utraty wagi:
Trwałość rezultatów:
Bezpieczeństwo:

Opinie ekspertów

"Wciąż jestem pod wielkim wrażeniem tego jak działa Ultra Slim. Nie dość, że jest diabelnie skuteczny to zapewnia niekwestionowaną trwałość rezultatów."
Dr Joanna Will poznaj eksperta

Dr Joanna Will
Niekwestionowany ekspert żywieni. Jest autorką wielu opiniotwórczych artykułów.

x

"Wielu moich pacjentów schudło z UltraSlim. Przez lata mojej pracy miałem z nim wyłącznie dobre doświadczenia. No coż, po prostu działa"
Dr Aleksander Hubert poznaj eksperta

Dr Aleksander Hubert
Specjalista ds. żywienia, który od 25 lat doradza amerykańskim sportowcom.

x

"Dla mnie najważniejsze jest to, że te tabletki dają kopa do ćwiczeń. Jak już uda mi się kogoś rozruszać, to odchudzanie idzie błyskawicznie."
Richard Coen poznaj eksperta

Richard Coen
Światowej sławy trener specjalizujący się w likwidacji nadwagi.

x

Ocena konsumentów:

  5 z 5 (878 opinii)

Najbardziej pomocna opinia:

"Ultra Slim brałam, bo chciałam schudnąć do ślubu. Zgubiłam tyle, ile chciałam, a potem to już brałam mniej kapsułek – po to, żeby waga nie wzrosła, bo już byłam po wzięciu miary na suknię. Jestem bardzo zadowolona z działania tego produktu"
~ POLA


Pozostałe opinie:

"Ultra Slim brałam, bo chciałam schudnąć do ślubu. Zgubiłam tyle, ile chciałam, a potem to już brałam mniej kapsułek – po to, żeby waga nie wzrosła, bo już byłam po wzięciu miary na suknię. Jestem bardzo zadowolona z działania tego produktu"
~ POLA

"9,5 kg mniej w 5 tygodni. To najkrótsza i najlepsza recenzja AcaiBerry900."
~ Kasia

"Nie lubię ćwiczyć, nie lubię diety. Ale lubię być chuda. Nie do pogodzenia? Z AcaiBerry nie ma rzeczy niemożliwych. Schudniecie w mgnieniu oka – tak jak ja."
~ Joanna

"Najskuteczniejszy środek na chudnięcie na rynku moim skromnym zdaniem. Żaden nie dał mi tyle co on – 12 kilogramów mniej to coś o czym jeszcze niedawno mogłam tylko marzyć."
~ kamcia

"AcaiBerry900 brałam, bo chciałam schudnąć do ślubu. Zgubiłam tyle, ile chciałam, a potem to już brałam mniej kapsułek – po to, żeby waga nie wzrosła, bo już byłam po wzięciu miary na suknię. Jestem bardzo zadowolona z działania tego ekstraktu z Acai."
~ pani_wiosna

"Koleżanka mi dała jedną buteleczkę na spróbowanie. Wystarczył tydzień, a ja już zaczęłam widzieć pozytywne zmiany. Postanowiłam poczekać z ważeniem jeszcze przez tydzień i zobaczyć, co się stanie. Kiedy weszłam na wagę, wskazówka zatrzymała się o 6 kresek wcześniej niż zwykle. Takie efekty po 2 tygodniach? Byłam ogromnie zaskoczona i... szczęśliwa!"
~ Rzęsa


Dodaj swoją opinię: