Sekret płaskiego brzucha - 10 ćwiczeń, których nikt nie chce Ci zdradzić. Ściągnij na maila darmowy poradnik:

ranking-tabletek

Ranking-tabletek.com

Porady ekspertów dotyczące odchudzania

Porada 1

Jeśli dbasz o swoje zdrowie, i nie ważne, czy chcesz zrzucić kilogramy, czy zachować szczupłą sylwetkę, nie możesz zapomnieć o 1 prostej zasadzie, która brzmi „Jedz 5 posiłków dziennie”.

Czytaj całość

Porada 2

Jedz dużo warzyw, nie zapominaj o owocach. Te pierwsze możesz jeść praktycznie bez ograniczeń, jako że są one mało kaloryczne, a przy tym zawierają dużo witamin i mikroelementów.

Czytaj całość

Porada 3

Zamień talerze na mniejsze. Może trochę to dziwnie brzmi, ale jest niezwykle skuteczne. Mniejszy talerz równa się mniejsza ilość jedzenia, które wyląduje na nim oraz w Twoim żołądku.

Czytaj całość

Porada 4

Nie kupuj ubrań ze stretchem. Jeśli przytyjesz, nawet tego nie zauważysz, bo spodnie „urosną” razem z Tobą. Podobnie będzie, jak schudniesz - po praniu skurczą się, a Ty nie zauważysz, że odniosłaś sukces.

Czytaj całość

Porada 5

"Świadomość" to słowo klucz w każdej kuracji odchudzającej. Niektóre osoby nagle zaczynają odchudzanie i równie nagle je kończą, a takie postępowanie z pewnością nie przyniesie pożądanych efektów.

Czytaj całość

Porada 6

Czy jest coś, czego nie trzeba ograniczać podczas odchudzania? Tak! Podstawowa zasada to: pij jak najwięcej. Woda to podstawowy składnik, którego organizm potrzebuje do życia.

Czytaj całość


Poznaj niezależnych ekspertów żywienia - autorów tego rankingu